990 Lekë


Përshkrimi

Kuti plastike per mbajtjen e sendeve te ndryshme.

Material plastik dhe me kapak per nje organizim me te mire te sendeve.

Dizenjo me personazhin e dashur Princess.

Masa S...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38531

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 350 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 400 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 900 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
4 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 850 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 800 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 70 L
429 Lekë
499 Lekë
2 ne stok
- 79 L
320 Lekë
399 Lekë
Shitur (57)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kuti plastike per mbajtjen e sendeve te ndryshme.

Material plastik dhe me kapak per nje organizim me te mire te sendeve.

Dizenjo me personazhin e dashur Princess.

Masa S me kapacitet 6 litra.

Permasat e kutise: 30 x 20 x H14 cm.

Specifikat

Marka Curver
Kapaciteti (ne Litra) 6 lt
Permasat 30x20xH14 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)