690 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

  • Organizues T-shirt
  • Paketimi ka 10 cope
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 44487

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 100 L
390 Lekë
490 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
- 40 L
150 Lekë
190 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
240 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
280 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
300 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
320 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
280 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
320 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
499 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
799 Lekë
2 ne stok
1 399 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Organizues T-shirt Ezstax 10 pc

Ju lejoni te mbani rregull ne dollapin tuaj.

Nje mjet i shkelqyeshem i cili ofron nje menyre te lehte dhe te pershtatshme per te palosur

rrobat dhe menaxhuar sa me mire hapsiren ne dollpin tuaj.

Ngjyra e tyre transparente, materiali plastik.

Paketimi permban 10 cope

Produktet që keni parë

Reviews (0)