2 590 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

  • Valixhe udhetimi modeli Urban
  • Me doreza kompakte ergonomike.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 33580

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
5 290 Lekë
I disponueshëm
7 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
280 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
99 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Valixhe udhetimi modeli Urban

E përshtatshme për udhëtime të gjata, por edhe për udhëtime gjatë fundjaës.

Valixhja ka 2 rrota te vendosura dhe 2 kembezt per te qendruar ne kembe.

Valixhja e udhëtimit Urban  mund ta mbani edhe në dorë  me doreza kompakte ergonomike.

Permasa 38x22x54.5 cm ne ngjyre e zeze

Pesha maksimale: 15 kg

Pesha fillestare: 2.58 kg

Materiali: Poliester

Produktet që keni parë

Reviews (0)