2 290 Lekë


Përshkrimi

Ngrohese elektrike e markes Elektra

Me fuqi 2000W, tension 220-240V, 50-60Hz

Me 4 tuba Kuarci , ventilator dhe lageshtues ajri 

Ngrohesja ka ngjyre te kuqe dhe doreze mbajtese

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29184

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ngrohese elektrike e markes Elektra

Me fuqi 2000W, tension 220-240V, 50-60Hz

Me 4 tuba Kuarci , ventilator dhe lageshtues ajri 

Ngrohesja ka ngjyre te kuqe dhe doreze mbajtese

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000 W

3 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (179)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.