1 690 Lekë
2 190 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Ngrohes ajri per çdo dhome ne shtepinë tuaj

Me 2 nivele te ngrohjes dhe termostat te rregullueshem

Dritë treguese per ndezjen dhe fikjen

Me fuqi1000W-2000W dhe volt 230,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30972

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
5 290 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
7 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (77)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 590 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (209)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (46)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (23)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ngrohes ajri per çdo dhome ne shtepinë tuaj

Me 2 nivele te ngrohjes dhe termostat te rregullueshem

Dritë treguese per ndezjen dhe fikjen

Me fuqi1000W-2000W dhe volt 230, 50Hz

Ngjyre e bardhe

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1000 W, 2000 W

Produktet që keni parë