4 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni3 000 Lekë


Përshkrimi

Ngrohese panel e markes Fuego modeli PN2500

Me fuqi 2500W dhe rregullator te nxehtesise.

Me mbrojtje ndaj pikave te ujit IPx4

Per te pasur ngrohtesine e deshiruar dhe per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15815

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm
3 590 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (169)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
New
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
4 490 Lekë
5 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (31)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
New
1 490 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Ngrohese panel e markes Fuego modeli PN2500

Me fuqi 2500W dhe rregullator te nxehtesise.

Me mbrojtje ndaj pikave te ujit IPx4

Per te pasur ngrohtesine e deshiruar dhe per te ruajtur temperaturen konstante ne çdo ambient qe ju deshironi.

Me buton per ndezje dhe fikje.

Silent edhe kur eshte ne fuqine maksimale

Ngrohesja ka 4 rrota ne te dy pjeset anesore qe ju lejon ta levizni kudo neper shtepi ne pozicionin qe deshironi 

Mund ta vendosni edhe ne mur per ta lene te fiksuar, duke i hequr rrotat

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2500 W

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Shume e praktike si ngrohese dhe mbulon dhomen

Faleminderit per shpejtesine e sherbimit aladini. ne fillim isha skeptik por korrieri me lejoi te shikoj pakon para se ta paguaj dhe kjo me ndihmoi se nuk kisha blere ndonjere online