3 890 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni1 600 Lekë


Përshkrimi

Ngrohes per shtepine, i markes Fuego, modeli BPT2000B 4502L

Eshte nje imitim i kondicionerit dhe montohet ne mur

Me tre funksione baze ventilator, ngrohes dhe ftohes

Ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30980

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
9 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (1)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 190 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Ngrohes per shtepine, i markes Fuego, modeli BPT2000B 4502L

Eshte nje imitim i kondicionerit dhe montohet ne mur

Me tre funksione baze ventilator, ngrohes dhe ftohes

Ne paketim do te keni edhe telekomanden, per nje kontroll me te lehte te ngroheses

Ka mbrojtje nga mbinxehja

Fuqia 2000W

Permasat 450x110x185mm

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000 W

Produktet që keni parë