890 Lekë


Përshkrimi

Doresa 1 perdorimshe  Vileda 50 cope

Dorezat lejojnë rehati dhe mbrojtje maksimale të duarve tuaja gjatë punës. I përshtatshëm për përgatitjen e

vakteve, për të punuar në kopsht,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 43524

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10%
531 Lekë
590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
- 10%
621 Lekë
690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
349 Lekë
I disponueshëm
190 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
- 10%
351 Lekë
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
390 Lekë
Nuk ka me gjendje
7 990 Lekë
I disponueshëm
245 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Doresa 1 perdorimshe  Vileda 50 cope

Dorezat lejojnë rehati dhe mbrojtje maksimale të duarve tuaja gjatë punës. I përshtatshëm për përgatitjen e

vakteve, për të punuar në kopsht, për pastrim të produkteve ose aktivitete të tjera ku ekziston rreziku i

papastërtisë ose dëmtimit të lëkurës së duarve ose duhet të tregohet kujdes për të siguruar higjenën maksimale.

Karakteristikat: sigurojnë ndjeshmëri të mirë; ato janë rezistente ndaj ujit; pa pluhur; i përshtatshëm për ata që

vuajnë nga alergjia; latex; Materiali: 100% nitril Madhësia: S / M dhe M / L

Produktet që keni parë

Reviews (0)