390 Lekë


Përshkrimi

Fshese  ECO Tonkita

Siperfaqja e jashtme e bere me materiale te certifikuara te riciklueshme dhe pa ngjyrues.

Koka kompakte dhe e qendrueshme e prodhuar nga materialet e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37069

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (2)
1 ne stok
449 Lekë
I disponueshëm
190 Lekë
290 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

369 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 100 L
590 Lekë
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 300 L
1 090 Lekë
1 390 Lekë
3 ne stok
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
449 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
319 Lekë
I disponueshëm
190 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
290 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
990 Lekë
1 290 Lekë
3 ne stok
- 500 L
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok

Përshkrimi

Fshese  ECO Tonkita

Siperfaqja e jashtme e bere me materiale te certifikuara te riciklueshme dhe pa ngjyrues.

Koka kompakte dhe e qendrueshme e prodhuar nga materialet e ricikluara post-industriale dhe pas konsumit:

dizajni ergonomik, asimetrik dhe montimi i qafes / trajtimit te lakuar lehteson nje qendrim natyror per perdorim me te rehatshem.

Pjeset gjysme te ngurte te riciklueshme jane me te mirat per pastrimin teresisht te siperfaqeve siç jane dysheme,

ballkone, bodrume dhe garazhe, kopshte.

Produktet që keni parë

Reviews (0)