990 Lekë


Përshkrimi

Furce pastrimi merimangash Tonkita Flokker

Furce pastrimi merimangash Tonkita  me bisht teleskopik

Furçe  për pastrimin e pluhurit ne mure, tavane dhe hapesirave te ngushta

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36466

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

369 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 100 L
590 Lekë
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 300 L
1 090 Lekë
1 390 Lekë
3 ne stok
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
449 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
319 Lekë
I disponueshëm
190 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
290 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
990 Lekë
1 290 Lekë
3 ne stok
- 500 L
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok

Përshkrimi

Furce pastrimi merimangash Tonkita Flokker

Furce pastrimi merimangash Tonkita  me bisht teleskopik

Furçe  për pastrimin e pluhurit ne mure, tavane dhe hapesirave te ngushta

Materiali : Metalik

Përmasa : 150 cm

Reviews (0)