4 490 Lekë


Përshkrimi

  • Nderese rrobash vertikale Vileda
  • Kursen hapsiren fale pozicionit vertikal
  • E pershtatshme per rroba te madhesive te ndryshme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28186

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

6 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
1 ne stok
- 600 L
2 990 Lekë
3 590 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
- 600 L
2 590 Lekë
3 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Nderese rrobash vertikale Vileda

Material prej celiku e ndare ne 3 hapesira vertikale

Ka vend per te hapur deri ne 2 lavatrice me rroba

Shume praktike dhe nuk ze hapesire ne ambientin tuaj

Mund te perdoret vertikalisht duke hapur te gjitha zgarat, ose vetem nje per te varur rrobat qe deshironi

Dimensionet kur eshte e hapur 69x74x130 cm

Dimensionet kur mbyllet 74x4x130 cm

Ideal per apartamente te vogla dhe ballkone

Ze shume pak hapesire ne dyshemene tuaj

E pershtatshme per rroba te madhesive te ndryshme

Me rrota per ta levizur lehtesisht ku deshironi.

Specifikat

Marka Vileda

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume komode

Produkt shume i lehte ne perdorim dhe goxha i mire per ambjentet e brendshme te shpise. Montimi super i thjeshte.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume komode

Produkt shume i lehte ne perdorim dhe goxha i mire per ambjentet e brendshme te shpise. Montimi super i thjeshte.