440 Lekë
490 Lekë
Kurseni 50 Lekë


Përshkrimi

Peshqir mikrofiber pastrimi i markes Vileda

Me performance te mire ne pastrim

Për të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 21420

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
245 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
380 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 10%
621 Lekë
690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
- 10%
351 Lekë
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
119 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Peshqir mikrofiber pastrimi i markes Vileda

Me performance te mire ne pastrim

Për të gjitha llojet e sipërfaqeve dhe për përdorim në të gjitha fushat, ku pastrimi i shpejtë dhe efektiv është i nevojshem.

Mjaft ekonomike dhe me rezultate te mahnitshme

Permasat 36x36cm

Specifikat

Marka Vileda

Produktet që keni parë

Reviews (0)