5 990 Lekë


Përshkrimi

  • Lecke dhe kove per dysheme Vileda
  • Mekanizem rrotullues
  • Pastroni ambientin pa lodhje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 12785

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
245 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
380 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 10%
621 Lekë
690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
- 10%
351 Lekë
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
119 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Larja e dyeshmese nuk do te jete me lehte se kaq. Kurseni kohen edhe lodhjen e tepert

Me ane te nje mekanizmi gjenial rrotullues

Mund te pastroni ambjentet tuaja lehtesisht dhe ne cdo cep

Rrotullimi i leckes ne 360 grade ju ben te mundur pastrimin edhe ne pozicione te ngushta

Lecka  eshte e perbere nga material super thithes dhe gjithashtu mund te lahet lehtesisht ne lavatrice.

Specifikat

Marka Vileda

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Shume i mire

Praktike dhe shume i lehte ne perdorim


fantastik

Eshte shume e lehte per tu perdorur dhe lecka shtrydhet shume mire, pak i shtrenjte por ja vlejti

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Shume i mire

Praktike dhe shume i lehte ne perdorim


fantastik

Eshte shume e lehte per tu perdorur dhe lecka shtrydhet shume mire, pak i shtrenjte por ja vlejti