1 690 Lekë


Përshkrimi

Shkop zgjatues Contract

Shkopi i gjatë i përshtatshëm për t'u përdorur dhe i lehtë për te pastruar

Me gjatesi 145cm, marka Vileda. Doreza e bute qe nuk te vret tek...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23836

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shkop zgjatues Contract

Shkopi i gjatë i përshtatshëm për t'u përdorur dhe i lehtë për te pastruar

Me gjatesi 145cm, marka Vileda. Doreza e bute qe nuk te vret tek pjesa e duarve

Pershtatet me te gjitha llojet e fshesave dhe leckave

Specifikat

Marka Vileda

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
209 Lekë
245 Lekë
Kurseni 36 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
380 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
99 Lekë
109 Lekë
Kurseni 10 L
Shitur (1)
4 ne stok
390 Lekë
890 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
490 Lekë
1 080 Lekë
Kurseni 590 L
Shitur (13)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
4 ne stok
290 Lekë
350 Lekë
Kurseni 60 L
Shitur (1)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al