1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

  • Eleminues Mushkonjash Elektra EVI-04 6 W
  • 30m2 zone mbulimi
  • 20.000 ore pune
  • eco-friendly
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37670

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 100 L
590 Lekë
690 Lekë
Shitur (477)
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 50 L
249 Lekë
299 Lekë
Shitur (237)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 130 L
269 Lekë
399 Lekë
Shitur (183)
I disponueshëm
- 300 L
New
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Eleminues Mushkonjash Elektra EVI-04 6 W

Eleminues mushkonjash shume efikas dhe praktik mund te perdoret ne cdo ambjent

Efikasitet i larte ne eleminimin e insekteve, nuk eshte i demshem per ambientin ku ju jetoni

E pershtatshme per ambiente shtepie, lokale, zyra etj..

Kjo pajise mbulon nje siperfaqe prej 30 metra katror

Fuqia 6 W, 20.000 ore pune, eco-friendly

Shikoni testin dhe vlerësimin që Genti ka për këtë produkt.

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Reviews (0)