1 390 Lekë


Përshkrimi

Filter per shesen me korent, e markes Rowenta modeli ZR004501

Ky filter eshte HEPA, me efikasitet 99.97%

Nese fshesa juaj has veshtiresi ne thithjen e mbeturinave dhe pluhurit...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25611

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Filter per shesen me korent, e markes Rowenta modeli ZR004501

Ky filter eshte HEPA, me efikasitet 99.97%

Nese fshesa juaj has veshtiresi ne thithjen e mbeturinave dhe pluhurit eshte koha ta ndryshoni ate

Keshillohet qe filtri te nderrohet nje here ne vit

Zevendesimi i filtrave te fsheses dhe kontrolli i vakumit jane nje pjese e rendesishme e mirmbajtjes se fsheses tuaj

*Ju lutem kontrolloni modelin e fsheses tuaj perpara se ta blini, per tu siguruar qe eshte qesja e duhur

Specifikat

Marka Rowenta

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al