990 Lekë


Përshkrimi

  • Filter per shesen me korent, e markes Samsung modeli VCA-VH51
  • Ky filter eshte HEPA
  • E pershtatshme per fshesat Samsung model SC5100, SC5300, SC5400
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25902

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Filter per shesen me korent, e markes Samsung modeli VCA-VH51

Ky filter eshte HEPA

Nese fshesa juaj has veshtiresi ne thithjen e mbeturinave dhe pluhurit eshte koha ta ndryshoni ate

Keshillohet qe filtri te nderrohet nje here ne vit

Zevendesimi i filtrave te fsheses dhe kontrolli i vakumit jane nje pjese e rendesishme e mirmbajtjes se fsheses tuaj

E pershtatshme per fshesat Samsung model SC5100, SC5300, SC5400

*Ju lutem kontrolloni modelin e fsheses tuaj perpara se ta blini, per tu siguruar qe eshte qesja e duhur

Specifikat

Marka Samsung

Produktet që keni parë

Reviews (0)