1 490 Lekë


Përshkrimi

Filter per Fshesa Samsung VCA-VH63S

Filter...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 8675

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Filter per Fshesa Samsung VCA-VH63S

Filter HEPA 

Pershtatet me fshesat Samsung .

Permasat 17.6 x 17.4 x 7.4 cm

Filtri rekomandohet te nderrohet cdo 6 muaj

Ky produkt ju mbron juve dhe ambientin rreth jush

Produkt origjinal Samsung.

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al