2 890 Lekë


Përshkrimi

Koke per fshese per pastrimin e dyshekeve me korent e markes Samsung dhe modeli VCA-BB300

E pershtatshme per te gjitha fshesat me korent te markes Samsung

Mund te pastroje dhe te heqe edhe fijet e flokeve dhe papasterti te tjera te imta deri ne thellesi te dyshekut tuaj

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25638

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Koke per fshese per pastrimin e dyshekeve me korent e markes Samsung dhe modeli VCA-BB300

E pershtatshme per te gjitha fshesat me korent te markes Samsung

Mund te pastroje dhe te heqe edhe fijet e flokeve dhe papasterti te tjera te imta deri ne thellesi te dyshekut tuaj

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Vleresimet

No customer reviews for the moment.