5 290 Lekë


Përshkrimi

Koke per fshese me korent e markes Samsung...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25904

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Koke per fshese me korent e markes Samsung dhe modeli VCA-WB601

E pershtatshme per te gjitha fshesat me korent te markes Samsung

Eshte projektuar posaçerisht per pastrimin e dyshemeve te lemuara (laminat ose parket).

Mund te pastroje dhe te heqe edhe fijet e flokeve dhe papasterti te tjera te imta

Fshesa ka te vendosura dy pelhura microfiber e cilat do tju ndihmojne te pastroni edhe nese ne dyshemene tuaj jane derdhur lengje

Specifikat

Marka Samsung

Produktet që keni parë