1 390 Lekë


Përshkrimi

Kuti  me qese fshese te markes Rowenta + Filter ZR003901

6 qese per thithjen e pluhurit dhe papastertive dhe 6 filtra zevendesues letre

Per pasterti perfekte te siperfaqes se...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25916

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Kuti  me qese fshese te markes Rowenta + Filter ZR003901

6 qese per thithjen e pluhurit dhe papastertive dhe 6 filtra zevendesues letre

Per pasterti perfekte te siperfaqes se shtepise tuaj

Te qendrueshme , vendoset lehtesisht

Specifikat

Marka Rowenta