1 690 Lekë


Përshkrimi

Qese per fshese korenti Bosch modeli BBZ41FP, tipi P

E pershtatshme per fshesat e markes Bosch

Paketimi ka 4 qese dhe 1 filter per motorrin e fsheses

Material HiTech, me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25640

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

3 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Qese per fshese korenti Bosch modeli BBZ41FP, tipi P

E pershtatshme per fshesat e markes Bosch

Paketimi ka 4 qese dhe 1 filter per motorrin e fsheses

Material HiTech, me mbyllje higjenike, i cili ben te mundur filtrimin mr tr mire

Nese fshesa juaj has veshtiresi ne thithjen e mbeturinave dhe pluhurit eshte koha ta ndryshoni ate

Zevendesimi i filtrave te fsheses dhe kontrolli i vakumit jane nje pjese e rendesishme e mirmbajtjes se fsheses tuaj

*Ju lutem kontrolloni modelin e fsheses tuaj perpara se ta blini, per tu siguruar qe eshte qesja e duhur

Specifikat

Marka Bosch
Kapaciteti (ne Litra) 6 L

Produktet që keni parë

Reviews (0)