1 890 Lekë


Përshkrimi

Qese per Fshese me korent Bosch BBZ41FK

Qese sintetike per fshese me korent.

Lexo përshkrimin e plotë

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 8515

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Qese per Fshese me korent Bosch BBZ41FK

Qese sintetike per fshese me korent.

Tipi: K

Paketimi permban 4 qese dhe 1 filter.

Kapacileti 3 L

Permasat: 40 x 30 x 30 cm.

Produkt origjinal Bosch.

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Vleresimet

No customer reviews for the moment.