2 790 Lekë


Përshkrimi

  • Set zevendesues filtri per fshesat Philips.
  • Paketimi permban filtrin e motorrit dhe tubit te cilet duhen nderruar 1 here ne vit.
  • 1 filter EPA10 (per motorrin) i cili mund te lahet pas perdorimit.
  • 2 filtra per tubin.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 8532

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set me Filter per Fshesa me korent Philips FC8058/01

Set zevendesues filtri per fshesat Philips.

Paketimi permban filtrin e motorrit dhe tubit te cilet duhen nderruar 1 here ne vit.

1 filter EPA10 (per motorrin) i cili mund te lahet pas perdorimit.

2 filtra per tubin.

1 filter i brendshem i motorrit.

Produkt origjinal Philips.

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super shpejt

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super shpejt