1 890 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 900 Lekë


Përshkrimi

Set me Filter per Fshesa me korent Philips FC8058/01

Set zevendesues filtri per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 8532

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set me Filter per Fshesa me korent Philips FC8058/01

Set zevendesues filtri per fshesat Philips.

Paketimi permban filtrin e motorrit dhe tubit te cilet duhen nderruar 1 here ne vit.

1 filter EPA10 (per motorrin) i cili mund te lahet pas perdorimit.

2 filtra per tubin.

1 filter i brendshem i motorrit.

Produkt origjinal Philips.

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al