4 490 Lekë


Përshkrimi

Fshese me korent e markes Fuego modeli XD3811A

Per pastertine e shtepise tuaj pa shume mundim

Kapaciteti mbajtes i depozites 2 Litra

Fuqia e fsheses 2000W. Niveli i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 25392

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Fshese me korent e markes Fuego modeli XD3811A

Per pastertine e shtepise tuaj pa shume mundim

Kapaciteti mbajtes i depozites 2 Litra

Fuqia e fsheses 2000W. Niveli i zhurmës 80dB

Funksion mbledhje kordoni. Ngjyra blu me te zeze

Gjatesia e kordonit 5 metra qe ju lejon levizsshmeri te lire.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000 W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 5 m
Kapaciteti (ne Litra) 2 L
Lloji i depozites Qese

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Porosia me erdhi shpejt dhe cmimi i mire

E vetmja gje qe sme pelqen shume eshte depozita me cope, por per cmimin qe ka eshte mire