8 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

  • Fshese korenti BEKO VCC 34818 WD
  • Me qese pluhui me kapacitet 2.1 LT
  • Fuqia nga 1600-1800 W
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38360

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4000 L
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (35)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
16 990 Lekë
18 990 Lekë
1 ne stok
- 5000 L
9 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
13 990 Lekë
16 990 Lekë
1 ne stok
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (23)
3 ne stok

Përshkrimi

Fshese korenti BEKO VCC 34818 WD

Per pastrim me te lehte dhe efikas

Me qese pluhuri standarte ku kapaciteti i saj eshte 2.1 LT

Fuqia motorrike eshte minimale eshte 1600 W dhe maksimale eshte 1800 W

Tensioni eshte 220-240 V, klasi I energjise A

Me tub metalik i cili mund te mbahet ne gjatesine e deshiruar

Gjatesia e kabullit eshte 7.5 meter

Niveli i zhurmes eshte  83 dB

Teper e lehte ne perdorim

Permasat jane : 22.3 cm x 28.2 cm x 34.2 cm

Specifikat

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 1800 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)