16 990 Lekë


Përshkrimi

Fshese Korenti Bosch BZGL2A310.

Qese me kapacitet te madh.

Performance te larte thithese. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 34774

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok

Përshkrimi

Fshese Korenti Bosch BZGL2A310

Fuqia thithëse  600 w, qese me kapacitet të madh pavarësisht nga një madhësi kompakte 3.5 Lt

Motor inovativ "HiSpin" me aerodinamikë ultra-të shpejtë dhe shpejtësi të lartë të ajrit për performancë të lartë të thithjes.

Gjithashtu nje tjeter ane pozitive eshte konsumi i ulët i energjisë. 

Niveli i zhurmës: 80 dB.

Specifikat

Marka Bosch

Produktet që keni parë