6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Fshese me korent Elektra EFK-150DB 
  • Depozite plastike me kapacitet 2.5 LT
  • E lehte ne perdorim.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 37829

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (35)
1 ne stok
1 690 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
15 990 Lekë
18 990 Lekë
1 ne stok
- 5000 L
9 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
21 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Fshese me korent modeli EFK-150DB i markes Elektra

Per pastrim me te lehte, efikas dhe komod

Me depozite plastike ku kapaciteti i saj eshte 2.5 LT

Fuqia motorrike eshte 1600 W, klasi i energjise A

Tensioni eshte 220-240 V 

Filter Hepa

Teper e lehte ne perdorim.

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1600 W
Kapaciteti (ne Litra) 2.5 Lt
Klasa e Energjise A

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

faleminderit jam e kenaqur


fshesa punon shume mire

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

faleminderit jam e kenaqur


fshesa punon shume mire