5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Fshese me korent - ETA AMBITO ETA051690000
  • Fuqia 700 W 
  • Depozite Plastike 1.5 LT
  • Niveli i zhurmes 79 dB
  • Gjatësia e kabllit 5 m
  • Rreze veprimi 8 m 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 49939

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (28)
1 ne stok
10 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 3000 L
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
16 990 Lekë
18 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fshese Korenti ETA AMBITO ETA051690000

Me fshese me korent per pastrim ETA Ambito nuk do te mendoni me per nderrimin e qeses pasi ajo vjen me gote palstike me

kapacitet 1.5 litra ku ruhen te gjitha papastertite e kapura. Rrezja 8m eshte perfekte pasi ben qe te pastroni

lirshem ne amjentet tuaja te shtepise. Doreza ne forme ergonomike me rregullimin e integruar te thithjes anesore

te ajrit garanton pastrim me te rehatshem.

Filter cilesor HEPA nr. 12 dhe ECO me fuqi 700 W kursen energji dhe siguron efikasitet te larte te fsheses.

Keto jane disa nga shume perparesite e pastruesit te shkelqyeshem Ambito.

Pastruesi i vakumit Ambito mund te ruhet ne 2 pozicione - vertikale dhe horizontale.

Rrotat rrotulluese 360 ​​° siguron levizje te lehte ne te gjitha drejtimet.

Filtrim gati perfekt per shkak te Filtrit cilesor HEPA nr. 12 kap edhe mikro grimcat me te vogla, nje filter fillestar

shkume dhe filtri i shkarkimit kujdesen mire per nje pastrim perfekt.

Specifikat

Garancia 1 Vit

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Ka fuqi thithese dhe praktike

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Ka fuqi thithese dhe praktike