19 990 Lekë


Përshkrimi

  • Fshese Korenti Philips FC9331/09
  • Me gote plastike qe pastrohet lehtesisht
  • Konsum i ulet i energjise. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 34792

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Cmimi me i mire i garantuar
5 990 Lekë
Shitur (76)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fshese Korenti Philips FC9331/09

Performanca AAA në aspektin e efikasitetit të energjisë, pastrimit dhe klasës së emetimit të pluhurit është shumë i lartë, filtri i alergjisë kap

më shumë se 99% të të gjitha grimcave

Klasa e efikasitetit të energjisë A

Niveli i zhurmës : 79 dB

Kapaciteti i koshit : 1.5 Lt

Fuqia Thithëse: 650 wat

Konsumi i energjisë : 25 kwh. 

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet

Produktet që keni parë