5 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni3 000 Lekë


Përshkrimi

  • Fshese korenti modeli VCC15220, marka LOBOD
  • Depozite plastike 2 L
  • Klasi i energjise A fuqia 2000 W
  • 1 vit garanci 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 32033

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (164)
4 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (11)
4 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (6)
1 ne stok

Përshkrimi

Fshese me korent modeli VCC15220 i markes LOBOD

Per pastrim me te lehte me efikas dhe me komod

Me depozite plastike ku kapaciteti i saj eshte 2 L

Depozita eshte e paisur me sfungjer HEPA i cili pastrohet lehtesisht 

Fuqia motorrike eshte 2000 W dhe fuqi thithese 300 W

Tensioni eshte 220-240 V , Klasi i energjise eshte A 

Gjatesia e kabullit qe eshte 4.5 m si dhe tubi i zgjerueshem sipas deshires ju lutejon qe te pastroni edhe ne zonat problematike

Teper e lehte ne perdorim si dhe ju kurse kohe dhe para.

* Produkti vjen pa kutine originale te produktit

Related image

Specifikat

Marka Lobod
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000 W
Lloji i depozites Gote plastike

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Fshesa eshte shume praktike

Ka fuqi te larte thithese dhe me pelqen pasi mund ta leviz shume lehte ne shtepi