9 490 Lekë


Përshkrimi

  • Pastrues me avull marka Iskra modeli JC-208C
  • Pastron dhe dezinfekton me avull 100 °C
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 16577

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pastrues me avull marka Iskra modeli JC-208C

Nje produkt i dobishem per cdo amvise dhe jo vetem

Teper i rekomanduar edhe per pastrimin e ambienteve si farmaci, klinika dentare etj.. 

Voltazhi 220-240V dhe fuqia: 1300W

Pastron dhe dezinfekton me avull 100 °C

E pershtatshme per te gjitha materialet dhe siperfaqet tuaja

Me sistem nxehje turbo

Kapaciteti i ujit 400 ml

Me aksesore shoqerues per pastrimin e xhamave per pastrimin e rrobave etj.. 

Specifikat

Marka Iskra
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1300 W

Produktet që keni parë