1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

  • Fshese Korenti Dore Mesko MS7033
  • Me depozite plastike
  • Kapaciteti 100 ml
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 34681

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Cmimi me i mire i garantuar
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (79)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
28 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
18 900 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fshese Dore Mesko MS7033

Ideale per pastrimin e makines suaj.

Depozita eshte plastike dhe pastrohet lehtesisht.

Kapaciteti 100 ml dhe Fuqi 48 W.

Me filter Hepa, e cila lahet me uje pa u demtuar.

Gjatesia e kabullit 2m, koka e kabullit eshte e pershtatshme per lidhje elektrike ne makinen tuaj. 

Pastron pluhurat ne te gjitha siperfaqet ku nuk futet fshesa e madhe.

Gjithashtu punon me karikim (ju jep mundesine ta perdorni edhe ne shtepi, duke e karikuar ne makinen tuaj) 

E vogel, por efikase!

Nje nga avantazhet e kesaj pajisje eshte pesha dhe madhesia e saj, keshtu qe nuk do të marre shume hapesire ​​ne bagazhin ose ne pjesen e ruajtjes. Pavarësisht nga dimensionet e vogla, fuqia maksimale e motorit eshte 48 W. Kjo do t'ju lejoje te mblidhni pluhur, therrime, lesh dhe papasterti te tjera pa perpjekjen me te vogel. 

Image result for Mesko MS 7033 vacuum cleaner

Zgjidhje e rehatshme dhe moderne

Dikush me femije ose kafshe shtepiake e di se kujdesi ne makine mund te kerkoje pune te palodhur dhe shume produkte pastrimi. Kjo fshese me korent ze pak hapesire, nuk ka nevoje per produkte shtese dhe eshte shume e lehte. 

Produktet që keni parë

Reviews (3)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

faleminderit aladini

produkti erdhi ne kohe dhe fshesa nuk eshte keq me cmimin qe pagova


Shume e mire per makinen


fuqi jo e madhe

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

faleminderit aladini

produkti erdhi ne kohe dhe fshesa nuk eshte keq me cmimin qe pagova


Shume e mire per makinen


fuqi jo e madhe