3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Fshese dore per pastrim - Ariete 2474

  • Fshese dore me vakum ne modelin Ariete 2474
  • Perdoret per te pastruar therrimet e vogla apo lengjet
  • Ne kapacitet 400 ml per gricat dhe 45 ml per lengjet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 49642

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

3 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (58)
I disponueshëm
8 690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fshese dore per pastrim Ariete 2474

Fshesa e dores Ariete ne modelin 2474 per prakticitet dhe pastrim te thelle

Pastroni ambientin lehtesisht dhe ne nje kohe te shkurter

Fshesa me vakum vjen ne dizajn praktik per t'u mbajtur lehtesisht ne duar

Vjen me aksesore per te mundesuar pastrimin e lengjeve dhe therrimeve sipas nevojes, per ta shnderruar pastrimin dhe aksidentet e vogla ne argetim

Pastron thellesisht therrimet e shperndara ose mbeturinat e imeta

I pershtatshem ne kuzhine kur therrmoni sheqer, miell ose produkte te ngjashme

Paloset lehtesisht dhe mund ta vendosni ne dollap per ta perdorur sa here t'ju nevojitet

Karakteristika te produktit:

Voltazhi
3.6 Volt
Bateria Nickel/NI-MH
Kapaciteti i baterise 1200 mAh
Kapaciteti i koshit 400 ml per grimcat e ngurta dhe 45 ml per lengjet
Koha e karikimit 15 ore

Permasat e produktit:

Pesha: 0.67 kg

Pesha e produktit se bashku me paketimin: 0.96 kg

Gjatesia: 37.5 cm

Gjeresia: 10.5 cm

Lartesia: 11 cm

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume e mire

Porosia me erdhi pak me vonese, ndersa produkti shume komod dhe i fuqishem

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume e mire

Porosia me erdhi pak me vonese, ndersa produkti shume komod dhe i fuqishem