3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Fshese me korent 2 ne 1 
  • Perdoret per dysheme dhe tapiceri
  • Depozite plastike kapaciteti 0.5 l
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38064

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

3 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (142)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok

Përshkrimi

Fshese me korent 2 ne 1 Modeli STL-001

Mund te perdoret ne dy forma te ndryshme: Me shkopin e gjate dhe pa shkop per pastrimin e siperfaqeve te larta

Depozite plastike kapaciteti 0.5 l

Fuqia e motorrit: 600 W

Fuqia e thithjes: 90 W

Me filter te zakonshem dhe ngjyre te kuqe

Niveli i zhurmes: 70 dB

Praktike dhe e lehte per tu perdorur.

Per te pasur pastertine e deshiruar ne cdo cep te shtepise tuaj, ne vetem pak minuta.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 600 W
Lloji i depozites Gote plastike

Produktet që keni parë

Reviews (0)