9 990 Lekë


Përshkrimi

  • Fshese korenti nga DSP modeli KD2014 
  • Fshesa punon me gote plastike
  • Zhurme minimale dhe teknalogji Multi-Cyclone
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 29641

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
Shitur (24)
2 ne stok
12 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (142)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (122)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (35)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fshese korenti nga DSP modeli KD2014 

Fuqia 1400W me kabull 2.9 metra

Fshesa punon filter depozite me kapacitet mbajtes 2 liter.

Me buton per hapjen dhe mbylljen e depozites per pastrim

Depozita plastike lahet me uje dhe rivendoset lehtesisht

Tubi teleskopik material metalike (40+40 cm)

Me furce per pastrimin e tapeteve dhe siperfaqeve te tjera plastike

Permasat: 320x300mm. Ngjyre a e zeze me te kuqe

Nuk ben zhurme dhe eshte sghume praktike per perdorim te perditshem

Performance e larte thithje fale teknologjigjes Multi-Cyclone

Mjafton te kaloni nje here fshesen dhe dyshemeja eshte e paster

Furce shtese per pastrimin e siperfaqeve te siperme. 

Specifikat

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1400 W
Lloji i depozites Gote plastike

Produktet që keni parë

Reviews (0)