6 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

  • Fshese korenti modeli VCC15220, marka LOBOD
  • Depozite plastike 2 L
  • ...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32033

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (113)
4 ne stok

Përshkrimi

Fshese me korent modeli VCC15220 i markes LOBOD

Per pastrim me te lehte me efikas dhe me komod

Me depozite plastike ku kapaciteti i saj eshte 2 L

Depozita eshte e paisur me sfungjer HEPA i cili pastrohet lehtesisht 

Fuqia motorrike eshte 2000 W dhe fuqi thithese 300 W

Tensioni eshte 220-240 V , Klasi i energjise eshte A 

Gjatesia e kabullit qe eshte 4.5 m si dhe tubi i zgjerueshem sipas deshires ju lutejon qe te pastroni edhe ne zonat problematike

Teper e lehte ne perdorim si dhe ju kurse kohe dhe para.

Related image

Specifikat

Marka Lobod
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000 W
Lloji i depozites Gote plastike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
13 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
18 900 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
6 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 2000 L
3 ne stok
13 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
36 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Fshesa eshte shume praktike

Ka fuqi te larte thithese dhe me pelqen pasi mund ta leviz shume lehte ne shtepi