4 990 Lekë


Përshkrimi

  • 2 ne 1 Fshese korenti Zeneger ZN-29
  • Depozite plastike kapaciteti 1 LT
  • Fuqia msximale: 900 W
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 59999

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 980 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm

Përshkrimi

2 ne 1 Fshese korenti Zeneger ZN-29

Fshesa eshte projektuar 2 ne 1 per te permbushur nevojat e ndryshme te pastrimit.

I pershtatshem per dysheme prej druri te forte, per te pastruar tapetet, dyshemene e pllakave, dyshemete prej mermeri etj.

Nuk keni nevoje te beni asgje kur kaloni nga qilimi ne dysheme te forte.

Dizajni i drejte lejon qe fshesa me korrent te qendroje e sigurt dhe te zere hapsire minimaliste.

Mund te hiqet pjesa e kokes se dyshemese dhe fshesa te shkeputet nga pjesa e trupit te gjate per tu perdorur si nje fshese dore.

Fshesen e dore mund ta perdorni per te pastruar makinen.

Produktet që keni parë

Reviews (0)