8 490 Lekë


Përshkrimi

Fshese korenti e markes Elektra

  • Vjen ne modelin EFK-159DB
  • Fuqia 2000 W qe rregullohet sipas deshires
  • Filter Hepa per te larguar 99.97% te pluhurit
  • Me gjatesi kordoni 4.5 m
  • Me garanci 1 vit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50102

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 190 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (12)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4300 L
7 990 Lekë
12 290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 4000 L
16 990 Lekë
20 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
8 390 Lekë
Shitur (58)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 3410 L
4 990 Lekë
8 400 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
17 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (733)
I disponueshëm
11 590 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
10 590 Lekë
Shitur (37)
1 ne stok
16 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
29 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
17 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fshese korenti Elektra EFK-159DB

Fshese me korent per nje pastrim te lehte, efikas dhe komod

Pastroni lehtesisht shtepine tuaj pa mundim, pa u lodhur

Kombinoni dizajnin kompakt me performancen e jashtezakonshme

Ne garanci 1 vit

Depozite plastike qe mbledh pluhurin

Fshesa vjen me nje depozite ne formen e gotes plastike, me kapacitet 2 litra

Depozita ofron lehtesi pastrimi te fsheses, duke hequr dhe pastruar vetem goten, pa shkaktuar pluhur

Filter Hepa qe pastron pluhurin

Tipi i filtrit eshte Hepa, filtri qe mundeson largimin e 99.97% te baktereve, pluhurit

Fuqi 2000W te rregullueshme

Fuqia motorike eshte 2000 W

Ju mund te zgjidhni vete te rregulloni fuqine, ne baze dhe te ashpersise dhe ambientit qe do pastroni

Siguron konsum minimal te energjise ne nje fuqi maksimae thithese

Specifika:

Gjatesia e kordonit ushqyes eshte 4.5 metra, per te mundesuar lehtesi aksesi ne perdorim

Kordoni mund te mblidhet lehtesisht edhe duke shtypur butonin

Produkti vjen ne peshe 3 kg

Funksionon ne tension (voltazh) 220-240 Volt

Ne ngjyre blu dhe te zeze

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 6 muaj

Produktet që keni parë

Reviews (0)