59 990 Lekë


Përshkrimi

Robot PHILIPS FC8776/01

Shirit TriActive XL ju ofron një performancë efikase dhe të pastër 2 herë më të shpejtë për shkak te:

1. Gryke shtese ekstra e cila  mbulon dy here me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 34036

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
28 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
18 900 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Robot PHILIPS FC8776/01

Shirit TriActive XL ju ofron një performancë efikase dhe të pastër 2 herë më të shpejtë për shkak te:

1. Gryke shtese ekstra e cila  mbulon dy here me shume siperfaqe te dyshemese ne nje kalim

2. Tre pjeset hyrese-thithese mbledhin pluhurin nga pjesa e perparme dhe nga te dy anet

3. Brez fleksibel i cili mbledh çdo pluhur te lene pas

Dizanj i holle 6 cm i cili lejon qe roboti te pastoje edhe poshte mobiljeve duke mbledhur pluhurin e akumuluar

Kapaciteti i depozites 0.30 litra 

Roboti e kupton mjedisin dhe zgjedh nje strategji optimale te pastrimit per te pastruar shtepine tuaj sa me shpejt qe te jete e mundur

Roboti nuk ben zhurme dhe kthehet ne stacionin e tij te qendrimit kur eshte e nevojshme

Eshte i pajisur me 6 sensore infra te kuq per zbulimin dhe shmangien e pengesave te tilla si muret, llambat ose kabllot

Ju mund te programoni sesionin tuaj te ardhshem te pastrimit 24 ore perpara

Kur bateria e fsheses eshte pothuajse e zbrazet, automatikisht do të shkoje ne stacionin e karikimit per te bere karikimin e rradhes

Roboti pastron per rreth 120 minuta dhe ofron 4 menyra pastrimi

Eshte gjithashtu i pajisur me 2 brusha ekstra per pastrimin e qosheve si dhe me 4 rrota per lehtesi levizje. 

Pesha e produktit 1.73 kg 

Dimensionet e produktit: 60.1 x 330  mm

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Lloji i depozites Gote plastike

Produktet që keni parë