39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10 000 Lekë


Përshkrimi

Robot Rowenta - RR6925WH

Nje pastrues automatik me vakum qe sjell nje nga performancat me te mira te pastrimit ne te gjitha llojet e dyshemeve 

Fshese robot per nje pervoje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 34015

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Cmimi me i mire i garantuar
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (79)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
28 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
15 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
18 900 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Robot Rowenta - RR6925WH

Nje pastrues automatik me vakum qe sjell nje nga performancat me te mira te pastrimit ne te gjitha llojet e dyshemeve 

Fshese robot per nje pervoje pastrimi me komode dhe me te lehte 

Garanton nje performance te shkelqyer aspiruese

Niveli i mire i performances se pastrimit vihet ne dukje per shkak te kombinimit te furçes aktive te motorizuar dhe dy furçave laterale

Furça anesore mbledh pluhurin nga qoshet dhe skajet dhe e drejton ate ne furçen e qendres ne menyre qe te thithen te gjitha papastertite

Per pastrimin e mureve dhe skajeve te platformes, perdorni modalitetin Edge

Ofron 3 modele pastrimi si dhe 7 programe pastrimi te cilat jane te lancuara me vidio

Roboti perdor teknologjine infra te kuqe dhe ndjesoret e renies me mbrojtje shtese ekstra

Leviz ne nje menyre te lehte rreth pengesave, nen mobilje dhe shmang shkallet 

Me nje karikim i cili zgjat per 5 ore mund te pastroje per rreth 150 minuta

Specifikat

Marka Rowenta
Garancia 2 vjet
Lloji i depozites Gote plastike

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

fantastik

Ne e kemi programuar dhe e kemi gjithmonë shtëpi të pastër, e marrim atë vetëm për ti zbrazur depozitën herë pas here, thjesht është fanatstike.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

fantastik

Ne e kemi programuar dhe e kemi gjithmonë shtëpi të pastër, e marrim atë vetëm për ti zbrazur depozitën herë pas here, thjesht është fanatstike.