16 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Fshese korenti Samsung  Depozita ne forme gote me filter Gote shume praktike me tu pastruar dhe vendosur serish

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24809

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

2 990 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fshese me korent e markes Samsung modeli VC07M31B0HN/GE

Me aksesore te cilet mund te pastrojne cdo siperfaqe ne shtepi

Depozita eshte ne forme gote me filter qe lahet dhe kapaciteti 2 litra

Fuqia e motorrit 700W. Fuqia thithese 190W

Me kabell 6 metra me funksion mbledhes ne fshese

Dizenjo praktike me dy rrota qe e bejne me te lehte levizjen e fsheses gjate kohes qe ju pastroni

Praktike per tu perdorur ne cdo moment. 

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 700 W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e Kordonit 6 m
Kapaciteti (ne Litra) 2000ml
Lloji i depozites Gote plastike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

10 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
18 900 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (10)
3 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
25 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 290 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
11 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
25 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.