19 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

  • Hekur me depozite Ariete
  • Fuqia 2400 W
  • Fuqia 2400 W
  • Me 2 depozita me kapacitet 1 litra dhe 300 ml

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 24657

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
1 ne stok
14 990 Lekë
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (1398)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 400 L
7 890 Lekë
8 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 590 Lekë
1 ne stok
14 990 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur i markes Ariete, dual depozite

Hekuri eshte me avull dhe eshte shume efektiv ne procesin e hekurosjes. Fuqia 2400 W

Me dy depozita me kapacitet 1 litra dhe 300 ml

Hekurin mund ta perdorni me depoziten e vogel qe ka ne trup nese deshironi nje hekurosje te shpejte

Me sistem anti-calc

Pllaka e hekurosjes eshte qeramike

Shperndarja e avullit eshte 330g/min.

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 2400 W
Kapaciteti (ne Litra) 1000ml/ 300ml
Lloji i hekurit Me kaldaje

Produktet që keni parë

Reviews (0)