4 990 Lekë


Përshkrimi

  • Hekur i markes Beko modeli SIM4126B
  • Pllaka e hekurit eshte material qeramike qe nuk ngjit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25613

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Hekur i markes Beko modeli SIM4126B

Pllaka e hekurit eshte material qeramike qe nuk ngjit

Me fuqi 2600W per nje hekurosje efektive

Per hekurosjen e rrobave te ndryshme

Per hekurosje ne te thate, me avull ose me sprucim uji

Kapaciteti i depozites eshte 300 ml dhe presioni i avullit 150 g/min

Me kontroll te temperatures dhe depozite uji

Hekuri ka funksion antirrjedhje dhe vetepastrues

Steam-a-round ™

Pllaka qeramike ka një pjesë e cila është projektuar posaçërisht në formën e një rrethi duke lejuar avullin të depërtojnë edhe në zonat më të vështira të pëlhurës, për të siguruar hekurosje të lehtë dhe për të eliminuar të gjitha rrudhat.

Depozita XL

Rezervuari i ujit ka kapacitet prej 300 ml për seanca të gjata të hekurosjes pa ndërprerje.

Mbrojtje e trefishtë

Filtri i ujit, sistemi i anti-kalkare dhe teknologjia e vetë-pastrimit parandalojnë formimin e smërçit që mund të ndikojë në performancën e hekurit.

Funksioni Steam Burst

Funksioni Steam Burst gjeneron avull të fuqishëm (150g / min), i projektuar për të hequr edhe rrudhat më të vështira.

Sistemi i fikjes automatike

Hekuri fiket automatikisht kur e harroni të vendosur në prizë. Sistemi automatik i fikjes ndalon furnizimin me energji të hekurit kur hekuri është kthyer anash, është harruar në pozicion horizontal për 30 sekonda apo është vendosur vertikalisht për tetë minuta.

Fuqia me avull

Presioni i lartë dhe i qëndrueshëm i avullit nga 0-30g / min mundëson hekurosje të shpejtë dhe delikate në të njëjtën kohë.

Specifikat

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 2600 W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 2.5 m
Kapaciteti (ne Litra) 300 ml
Lloji i hekurit I thjeshte

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 890 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
1 ne stok
169 Lekë
190 Lekë
Kurseni 21 L
Shitur (13)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 490 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (1)
1 ne stok
6 490 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
3 240 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 750 L
3 ne stok
9 490 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 700 L
2 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al