1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Hekur per hekurosje Esperanza EHI005

  • Pllaka qeramike per hekurosje vertikale
  • Me funksion vetepastrimi dhe Anti-Calc
  • Kapaciteti i depozites se ujit eshte 220 ml
  • Funksion kunder pikimit te ujit
  • Zgjidhni vete parametrat e ngrohjes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33012

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

3 190 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
179 Lekë
Shitur (1863)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

21 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
8 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
9 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
2 890 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
179 Lekë
Shitur (1863)
I disponueshëm
129 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
5 980 Lekë
Shitur (54)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur me avull EHI005 Esperanza, perfekt per cdo familje

Nese kerkoni nje hekur profesional qe do siguroje dhe qendrueshmerine e rrobave te hekurosura, hekuri Esperanza eshte i duhuri

Zgjidhja moderne dhe per ata qe nuk e pelqejne hekurosjen

Funksionaliteti, thjeshtesia e perdorimit dhe dizajni elegant do ofrojne lehtesi perdorimi

Mund te hekurosni me avull ose pa avull sipas deshires

Gjatesia e kabullit eshte 1.4 m

Ne paketim do te vij edhe nje gote e vogel per mbushjen e depozites me uje

Me kapacitet te depozites se ujit 220 ml

Zgjidhni ju nivelin e ngrohjes

Termostati i integruar rrotullues siguron funksionimin ergonomik te hekurit

Ju do te zgjidhni gjithmone parametrat e ngrohjes qe ju interesojne

Fuqia 2200 W por ju mund ta gradoni ate ne fuqine e deshiruar

Funksion vetepastrimi ne sistem Anti- Calc

Me funksion te pastrimit automatik dhe bllokues te pikave

Me pllake vetepastrimi per te parandaluar grumbullimin e gureve

Sistemi Anti Calc vjen me filter te posacem qe zbut ujin dhe parandalon formimin e gelqeres ne pllaken e hekurit per nje jetegjatesi te hekurit

Hekurosje vertikale per te shpetuar nga tavolina e hekurit

Hekurosja vertikale ju mundeson rregullim dhe te perdeve apo kostumeve qe nuk doni te hiqni nga dollapi

Mund te perdoret ne shtepi, ambiente butiku, lavanteri apo cdo ambient qe kerkon rroba te hekurosura pa rrudha

Funksion kunder pikimit

Parandaloni pikimin e ujit kur hekurosni ne temperatura me te uleta

Pllaka qeramike per nje hekurosje te mire ne te gjitha llojet e pelhurave

Permasat e produktit:

Gjatesia: 28 cm

Gjeresia: 11.5 cm

Lartesia: 14 cm

Specifikat

Marka Esperanza
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 2200 W
Pllaka Pllaka Qeramike
Kapaciteti (ne Litra) 220 ml
Lloji i hekurit I thjeshte
Frekuenca 50-60 Hz

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Shume praktik

Hekur i mire, nuk eshte cilesia me e mire e hekurit, por duke e perdorur si nje hekur te dyte ne shtepi eshte shume ok.


paketimi pak i cheap por hekuri eshte ok

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Shume praktik

Hekur i mire, nuk eshte cilesia me e mire e hekurit, por duke e perdorur si nje hekur te dyte ne shtepi eshte shume ok.


paketimi pak i cheap por hekuri eshte ok