990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Hekur per hekurosje Esperanza modeli EHI005
  • Pllaka qeramike per nje hekurosje te mire ne te gjitha llojet e pelhurave
  • Me funksion vetepastrimi dhe Anti-Calc
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33012

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

4 490 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 890 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur me avull EHI005 Esperanza, perfekt per çdo familje.

Pllaka qeramike per nje hekurosje te mire ne te gjitha llojet e pelhurave.

Termostati i integruar rrotullues siguron funksionimin ergonomik te hekurit.

Ju do te zgjidhni gjithmone parametrat e ngrohjes qe ju interesojne.

Fuqia 2200 W por ju mund ta gradoni ate ne fuqine e deshiruar.

Me funksion vetepastrimi dhe Anti-Calc.

Ne paketim do te vij edhe nje gote e vogel per mbushjene  depozites se tij me uje.

Mund te hekurosni me avull ose pa avull sipas deshires. 

Gjatesia e kabullit eshte 1.4 m.

Specifikat

Marka Esperanza
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2200 W
Pllaka Pllaka Qeramike
Lloji i hekurit I thjeshte

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Shume praktik

Hekur i mire, nuk eshte cilesia me e mire e hekurit, por duke e perdorur si nje hekur te dyte ne shtepi eshte shume ok.


paketimi pak i cheap por hekuri eshte ok

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Shume praktik

Hekur i mire, nuk eshte cilesia me e mire e hekurit, por duke e perdorur si nje hekur te dyte ne shtepi eshte shume ok.


paketimi pak i cheap por hekuri eshte ok