2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Hekur Fuego modeli KY-226
  • Pllaka qeramike. Kapacitet 380 ml 
  • Fuqi 2400 W 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 10309

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 690 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
7 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 890 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 890 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
3 990 Lekë
3 ne stok

Përshkrimi

Hekur Fuego modeli KY-226

Pllaka qeramike te cilat nuk ngjisin

Avull automatik dhe ofron nje hekurosje vertikale

Me funskion vete-pastrimi dhe nxjerrje uji ne forme spray 

Kapaciteti i rezervuarit te ujit 380 ml

Rezervuari i ujit eshte transparent, ne kete menyre, ju kontrolloni sasine e ujit

Me fuqi 2400W.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 2400 W
Lloji i hekurit I thjeshte

Produktet që keni parë