3 490 Lekë


Përshkrimi

  • Pllake e cila nuk ngjit, ngrohet shpejt dhe e perhap nxehtesine ne menyre te njetrajtshme
  • Fuqia 2000W.
  • Kapaciteti i rezervuarit te ujit 250 ml. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21406

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
I disponueshëm
9 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 800 L
4 190 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
9 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur per hekurosje i markes Imetec.

Ky hekur ka pllake e cila nuk ngjit, ngrohet shpejt dhe e perhap nxehtesine ne menyre te njetrajtshme.

Fuqia 2000W.

Kapaciteti i rezervuarit te ujit 250 ml.

Avull i fuqishem vertikal. Prodhimi maksimal eshte 21-80 g/min.

Ka funksionin e vete-pastrimit dhe anti calcare.

Shume i lehte.

Rezervuari i ujit eshte transparent, ne kete menyre, ju kontrolloni sasine e ujit.

Gjatesia e kabullit 1.9m

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000 W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 1.9 m
Kapaciteti (ne Litra) 250 ml
Lloji i hekurit I thjeshte

Produktet që keni parë

Reviews (0)