2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Hekur rrobash marka Lobod modeli SW-105
  • Mbrojtje nga mbinxehja dhe termostat 
  • Pllake qeramike
  • Funksion vetepastrimi dhe anti-kalk 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32035

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (25)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 2000 L
2 490 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 500 L
1 690 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
3 180 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
8 190 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur rrobash i markes LOBOD modeli SW-401

Hekur rrobash shume cilesor me pllaka qeramike dhe me avull per te pasur gjithnje veshje te kuruara

Per ta patur me te kendshme dhe te lehte procesin e hekurosjes

Hekurosje horizontale dhe vertikale, mbrojtje nga mbinxehja ,funksion vetepastrimi dhe anti-kalk 

Gjatesia e kabullit eshte 1.8 meter dhe ofron levizje 360 grade

Kapaciteti per depoziten e ujit eshte 300 ml

Fuqia 2200 W.

Specifikat

Marka Lobod
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2200 W
Lloji i hekurit I thjeshte

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume i mire

Hekuri me avull shume i mire, i lehte dhe hekuros shume mire

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume i mire

Hekuri me avull shume i mire, i lehte dhe hekuros shume mire