6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Pllaka e hekurit eshte material qe nuk ngjit, qeramike
  • Me fuqi 2200W per hekurosjen e rrobave te ndryshme
  • Hekurosje ne te thate, me avull ose me sprucim uji
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26075

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
9 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 800 L
4 190 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur i markes Braun modeli TS 365A

Pllaka e hekurit eshte material qe nuk ngjit, qeramike

Me fuqi 2200W per hekurosjen e rrobave te ndryshme

Hekurosje ne te thate, me avull ose me sprucim uji. Presioni i avullit 120 g/min

Me kontroll te temperatures dhe depozite uji me kapacitet 300 ml

Hekuri ka funksion vetepastrues

Hekur fiket automatikisht ne momentin qe qendron rreth 8 minuta pa levizur ne pozicion vertikal dhe 30 sekonda ne pozicion horizontal.

Specifikat

Marka Braun
Fuqia ne Watt 2200 W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 2 m
Lloji i hekurit I thjeshte

Produktet që keni parë

Reviews (0)